حسین نیرومند و کیومرث برازنده به ماسال آمدند، رادمهر برای هفته آینده برنامه ریزی کرد و هوادارن علی فتح الهی فعالیتهایش را اداه می دهند.

حسین نیرومند و کیومرث برازنده به ماسال آمدند، رادمهر برای هفته آینده برنامه ریزی کرد و هوادارن علی فتح الهی فعالیتهایش را ادامه می دهند.

انتخابات مجلس در سال آینده برگزار خواهد شد و مطابق چندین دوره ی گذشته همزمان با اواسط تابستان یک سال مانده به برگزاری آن، تحرک نامزدها برای این رویداد آغاز می شود.

در همین راستا طی هفته های اخیر، شاهد فعالیت چند نامزد احتمالی این دوره از انتخابات مجلس در سه شهرستان ماسال، تالش و رضوانشهر بوده ایم که به نظر می رسد با جدیت وارد این گود شده اند.

حسین نیرومند، نامزد دور گذشته انتخابات که میزان آرای او در نهایت همه را شگفت زده کرد، هفته گذشته به شهرستان ماسال آمده و با چندین تن از هواداران خود جلساتی داشته است، او همچنین به رضوانشهر رفته و در دیدار با هواداران شهرستان تالش نیز از آنها خواسته آماده باشند.

دیگر نامزد فعالی این روزهای تالش، فعال اقتصادی است که از سالها پیش زمینه را برای ورود به این عرصه آماده کرده است. اگر چه او طی ماهای گذشته بیشتر فعالیتهایش را در دل روستاهای تالش و رضوانشهر معطوف نموده است، با این حال کیومرث برازنده، این روزها در مراسمات ختم شهرستان ماسال نیز حضور فعالی داشته و با برخی از چهره های سیاسی و جوانان این شهرستان جلساتی را برگزار نموده است.

علی فتح الهی فرماندار سابق تالش و فرماندار فعلی صومعه سرا دیگر چهره ای است که فعالیتهای انتخاباتی او پیش از همه نامزدها آغاز شده بود، برخی از مدیران سابق او حتی بیشتر از خود وی پیگر امورات انتخاباتی او هستند. دیدارهای هفتگی او با فعالین حوزه های مختلف ادامه داشته و فعالیت پررنگی را در سطح منطقه آغاز نموده است.

دیگر چهره ی نام آشنا و پر سرو صدای این روزها کسی نیست جز احسن اله رادمهر، او طی ماه های گذشته به شدت به سیاستهای محمود شکری تاخته و از سوی دیگر به شدت به دنبال جذب نیروهای نزدیک به بهمن محمدیاری نماینده پیشین مجلس تالش است؛ اتفاقی که نه به مذاق محمود شکری خوش آمده و نه بهمن محمدیاری؛ اما با این حال احسن اله رادمهر این روزها بیش از هر زمان دیگری نگاهش را معطوف به انتخابات کرده است، حتی به مراتب گسترده تر از نخستین دوره از حضور خود. او اواخر این هفته در ماسال جلساتی را خواهد داشت.

ادامه دارد…