مهندس رامین باباپور: یک خبرنگار باید پویا و سرزنده باشد و اطلاعات دقیق و صحیح را به مردم بدهد و باعث آگاهی جامعه گردد.

به مناسب هفته خبرنگار، شهردار تالش از خبرنگاران و جمعی از دست اندرکاران خبر تجلیل به عمل آورد.

رامین باباپور شهردار تالش عصر روز سه شنبه ۲۳ مرداد در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان تالش گفت : ما مدیون زحمات خبرنگاران عزیز هستیم، خبرنگاران با کمترین حقوق مادی بیشترین حق معنویی را گردن ما دارند چون با انعکاس اخبار و اطلاعات عملکرد مسولین را به مردم اطلاع رسانی می نمایند.

مهندس رامین باباپور اظهار داشت : یک خبرنگار باید پویا و سرزنده باشد و اطلاعات دقیق و صحیح را به مردم بدهد و باعث آگاهی جامعه گردد.

شهردار تالش تصریح کرد : خبرنگاران باید در جهت بالندگی شکوفایی و جهت معرفی شهر و شهرستان فعال باشند.

رامین باباپور گفت : من همیشه خود را خدمتگزار مردم و سرباز نظام جمهوری اسلامی می دانم و ما باید پایبند به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی امام راحل و حافظ خون پاک شهدا و مجاهدت ایثارگران عزیز باشیم.

مهندس باباپور در خصوص نقد خبرنگاران نیز تصریح کرد : انتقادها باید سازنده و با ارایه پیشنهاد و راهکار باشند تا بتوانیم با پوشش ضعف ها به آبادنی و توسعه شهر کمک کنیم و باعث جلب رضایت شهروندان گردیم.

شهردار تالش با اشاره به اینکه در انتشار اخبار نباید جناحی عمل نمایم، خاطرنشان کرد : جناحی و سلیقه ای عمل کردن برای کشور و جامعه مضر است و باید همه ما با همدلی و اتحاد به فکر کشور عزیزمان و خدمت بی منت به مردم قدرشناس تالش باشیم.

شهردار تالش در پایان ضمن تشکر از عسکر جهاندار مسول روابط عمومی شهرداری و همکارانشان در روابط عمومی به جهت تمهید مقدمات برگزاری این مراسم اظهار داشت : انشاالله با توکل بر خدا و تعامل و همدلی با اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همکاران پرتلاش مجموعه شهرداری وظیفه ای که بر عهده ماست را با کمک اصحاب رسانه و مردم قدرشناس و شریف تالش به نحو احسن انجام بدهیم.

لازم به ذکر است در اقدامی جالب به دستور شهردار تالش و به همت روابط عمومی شهرداری برای اولین بار مسابقه دارت بین خبرنگاران آقا و خانم در شهرداری قبل از مراسم تجلیل برگزار شد و برای اولین بار این خود نوعی روحیه شادابی قبل از این نشست تجلیل بود و در پایان از اصحاب رسانه شهرستان تالش تجلیل به عمل آمد و هم چنین به نفرات اول تا سوم مسابقه دارت نیز جوایزی اهدا گردید.