مهندس پورپناه گفت: پیگیری حقوق و مزایای معوقه کارگران زحمتکش و پرسنل پرتلاش شهرداری در اولویت برنامه های اعضای شورای اسلامی شهر است.

به گزارش تالش فردا به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تالش مراسم معارفه سرپرست شهرداری تالش ظهر امروز با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی و پرسنل شهرداری در محل شهرداری تالش برگزار گردید.

مهندس بهزاد پورپناه رئیس شورای اسلامی شهر تالش در ابتدا ضمن تبریک و تهنیت پیشاپیش عید سعید غدیر خم و تشکر از زحمات رامین باباپور شهردار سابق گفت: انشاالله همه اعضا شورا و مجموعه همکاران شهرداری با تعامل همفکری و همدلی و همکاری صادقانه در راستای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش و کوشش کنیم.

وی تصریح کرد :عملکرد صادقانه و بی‌ریا افراد است که شخصیت واقعی و اجتماعی افراد را مشخص می کند، پس ماباید با کمک هم و حمایت از سرپرست جدید شهرداری تا انتخاب شهردار جدید در جهت خدمت به مردم و عمران و آبادنی شهر تلاش نماییم .

رئیس شورای اسلامی شهر تالش با اشاره به وجود نیروهای متدین و متعهد در مجموعه شهرداری خاطرنشان کرد: بنده در شعارهای تبلیغاتی خود نیز به مردم عرض نمودم با فساد و رانت خواهی مبارزه خواهم نمود و با متخلفین به بیت المال برخورد قانونی خواهم نمود و با هیچکس در این خصوص تعارف ندارم.

مهندس پورپناه با تاکید بر اینکه پیگیری حقوق و مزایای معوقه کارگران زحمتکش و پرسنل پرتلاش شهرداری در اولویت برنامه های اعضای شورای اسلامی شهر است گفت: با حمایت از سرپرست جدید و مجموعه همکاران شهرداری انشاالله با همت پرسنل و همکاری و همفکری هم مسئولین عزیز و مردم شریف و قدرشناس تالش شهری زیبا که در خور شان این مردم می باشد در جهت توسعه و پیشرفت همه جانبه آن با کوشش و تلاش مضاعف بتوانیم انجام وظیفه نماییم.»

در این جلسه سایر اعضای شورای اسلامی شهر نیز ضمن تشکر از فعالیت یکساله شهردار سابق و حمایت از سرپرست شهرداری به بیان نقطه نظرات و دیدگاهای خود در راستای خدمت به مردم و توسعه و عمران شهر مواردی را مطرح نمودند.و سپس حکم سرپرستی مهندس فریبرز داداشیان بعنوان سرپرست شهرداری توسط رئیس شورای اسلامی شهر ابلاغ گردید.

مهندس داداشیان نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهردار سابق گفت:از حسن نظر اعضا شورای اسلامی شهر نسبت به بنده قدر دانی می نمایم و امیدوارم در اسرع وقت اعضا شورای اسلامی در چهارچوب قانون نسبت به معرفی شهردار جدید اقدام نمایند .

سرپرست شهرداری تالش اظهار داشت.به کمک پرسنل زحمت کش شهرداری در مدت تصدی سرپرستی با تمام قوا در جهت خدمت به شهروندان تلاش خواهیم نمود.

مهندس داداشیان همچنین از مردم قدرشناس شهر تالش درخواست نمود از نصب هرگونه بنر تبریک خودداری نمایند.

  • نویسنده : سید رامتین نیک مهر