رئیس سازمان جمعیت هلال احمر کشور در رضوانهشر گفت: هلال احمر چندین هدف را در برنامه خود دارد که خدمت به انسان های شریف بدون در نظر گرفتن قومیت، نژاد ، ملیت، دین و مذهب از آن جمله می باشد.

خدمت به انسان های شریف بدون در نظر گرفتن قومیت، نژاد ، ملیت، دین و مذهب وظیفه ماست
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر کشور گفت: هلال احمر چندین هدف را در برنامه خود دارد که خدمت به انسان های شریف بدون در نظر گرفتن قومیت، نژاد ، ملیت، دین و مذهب از آن جمله می باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر، دکتر پیوندی در آئین افتتاح ساختمان اداری هلال احمر رضوانشهر گفت: ۱۷ پایگاه امداد و نجات در استان گیلان فعال هستند که اغلب این پایگاه ها در کانکس فعالیت دارند.
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر کشور افزود: هلال احمر چندین هدف را در برنامه خود دارد که خدمت به انسان های شریف بدون در نظر گرفتن قومیت، نژاد ، ملیت، دین و مذهب از آن جمله می باشد.
ایشان اظهار کرد: یکی از دلایل حضور ما در کنار مردم کاستن از آلام و مشکلات آنان می باشد و همکاران ما با بسیج تمام امکانات باید در کنار مردم در مواقع بروز هرگونه حوادثی حضور داشته باشند.
دکترپیوندی با بیان این مطلب که مردم به ما اعتماد دارند، افزود: آبروی ۹۵ ساله هلال احمر در اعتماد به این مجموعه عظیم نهفته است و تلاش می کنیم که این فضا همچنان پا برجا باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر