اصغر رسول زاده، سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش از منتقدان خود خواسته، به بهانه انتقاد از او چوکا را به محل انتقام از چوکا تبدیل نکنند.

تیم فوتبال چوکا تالش از سری رقابت های لیگ دسته دوم کشور توانست دست به کار بزرگی زده و تیم ایران جوان بوشهر را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد
این پیروزی در حالی به وقوع پیوست که اصغر رسول زاده سرمربی تیم فوتبال چوکا تالش طی هفته های اخیر بابت عدم کسب نتایج مطلوب در بازی های خارج از خانه مورد انتقادات جدی از سوی هواداران قرار گرفته بود.

اصغر رسول زاده سرمربی تیم فوتبال چوکا تالش پس از کسب این برد شیرین خارج از خانه در گفتگویی با پایگاه خبری تالش فردا گفت : با توجه به حساسیت و شرایط خاص هر دو تیم بازی بسیار خوب و درگیرانه ای شاهد بودیم بازی را با چینش دفاعی با هدف ضدحملات اغاز کردیم و در ادامه توانستیم بدون ایجاد موقعیت توسط تیم حریف ، مسابقه را تحت کنترل نگه داریم.

وی افزود : در نیمه دوم با بررسی و انالیز کیفیت بازی تیم حریف و شرایط بدنی بازیکنان ایران جوان ، اختیارات و ازادی عمل بیشتری به بازیکنان جهت افزایش فشار بر روی دروازه حریف را دادیم تا اینکه در دقیقه ۸۱ پس از کسب مالکیت بازی و خلق فرصت های گل متعدد توانستیم روی یک ضد حمله توسط رضا اعتمادی به گل برسیم.

رسول زاده با تحسین از عملکرد بازیکنانش اظهار داشت : بازیکنانم در طول بازی ضمن حفظ تمرکز دقت زیادی در پیاده سازی انجه کادر فنی از انها میخواست رو انجام دادند و این پیروزی حاصل زحمت و تلاش همه انهاست که این شادی رو به هواداران هدیه دادند.

سرمربی تیم فوتبال چوکا تالش در خصوص شرایط رضا اعتمادی زننده تک گل بازی و کاپیتان تیم فوتبال چوکا تالش گفت : رضا اعتمادی مثل همه بازیکنان تیم در اختیار تیم هست در این بازی با استارت های مختص خودش تیم حریف رو خیلی ازار داد و برخی مواقع تیم خودمان را از زیر حملات خارج کرد با این حال با توجه به اینکه رضا اعتمادی از فلسفه و خانواده خود چوکاست انتظار میرود به قابلیت های اصلی خودش بیش از بیش نزدیک تر بشود.
وی ادامه داد : رضا اعتمادی از نظر من برای تیم ما برگ برنده ماست که در مواقع حساس میتونه با توجه به تواناییش و تجربش به کمک تیم بیاد.

بازیکن اسبق تیم استقلال تهران در واکنش نسبت به انتقادات مطروحه در خصوص نتایج ضعیف هفته های قبل تاکید داشت : ناراحتی از باخت و عدم نتیجه گیری تیم حق هر هواداریه انتظار داریم هواداران همچون گذشته یار و همراه ما باشند اما با این حال انتظار داریم تا عده ای از اب گل الود ماهی نگیرند و انتقاد از رسول زاده رو به محل انتقام گیری از چوکا و مردمش تالش تبدیا نکنیم.
وی در پایان از همه رسانه های خبری ، پیشکسوتان و منتقدان تشکر کرد و ابراز امیدواری داشت : به روز های اتی امیدارم چوکا انشالله به کمک هواداران و بازیکنان پرتلاش خود شخصیت اصلی خود را پیدا میکند.