این شهروند ماسالی و بخشدار سابق اسالم در آستانه انتصاب به عنوان معاون فرماندار تالش قرار گرفته است.

بر اساس شنیده ها, شیرزاد روشن بخشدار فعلی اطاقور لنگرود و سابق اسالم در یک قدمی انتصاب به عنوان معاون فرماندار تالش قرار دارد.
روشن اصالتا اهل ماسال بوده و برخی معتقدند در طول دوران خدمتش به عنوان بخشدار اسالم، دوران نسبتا موفقی را پشت سر گذاشته است. او پس از آن راهی لنگرود شده و هم اکنون به عنوان بخشدار بخش اطاقور لنگرود مشغول به فعالیت است.

این در شرایطی است که با انتقال سید جلال محمدی به استانداری گیلان، پست معاونت سیاسی تالش مدتهاست خالی مانده و عیسی مهدوی فرماندار تالش در تلاش است هر چه سریعتر تکلیف این پست را مشخص نماید.

سید رضا صفوی دیگر شهروند ماسالی و بخشدار سابق شاندرمن، دیگر گزینه ای بود که پیش از روشن برای این سمت مطرح شده بود اما در آخرین لحظات اتفاقات به سمت و سوی دیگری پیش رفت.

اکنون و با گذشت مدتی  از این ماجرا، شیرزاد روشن، بار دیگر در استانه انتصاب در شهرستان تالش قرار گرفته و ممکن است طی آینده نزدیک به عنوان معاون مهدوی در فرمانداری تالش مشغول به کار شود.

انتصاب روشن چالشی دوگانه برای شهرستان تالش خواهد بود، او چهره ای معتدل داشته که در هر دو دوره دولت فعلی و دولت گذشته به عنوان یکی از عوامل دولت مشغول به کار بوده است، این موضوع سبب شده عده ای او را به دولت احمدینژاد بچسبانند و عده ای دیگر در مقابل معتقدند او چهره ای معتدل بوده که توانسته ارتباط خوبی را با مردم داشته باشد.

حالا همه چیز به نظر فرماندار تالش بستگی خواهد داشت؛ اینکه آیا سرانجام و پس از مدتها انتظار چالش معاونت فرمانداری تالش به پایان خواهد رسید یا خیر!؟