در پی دریافت گزارش مردمی از فعالیت دو قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در رضوانشهر، ماموران این شهر آنها را به دام انداختند.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از کشف مقدار ٣کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و دستگیری ٢نفر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ دوم ستاد “رضا کوهستانی ” با اعلام این خبر گفت:مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی دریافت گزارش مردمی از فعالیت دو قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع شده و باانجام اقدامات اطلاعاتی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از انجام تحقیقات و شناسایی متهمین با أخذ دستور قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود:در بازرسی از خودروی سمند که متعلق به یکی از متهمین بود مقدار٣کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را که به طرز ماهرانه ای در ٢درب عقب خودرو جاسازی شده بود کشف وضبط و متهمین با مشخصات ٣٩و٣٧ساله به عنوان متهمین اصلی دستگیر شدند.

 

وی با اشاره به اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی گردیدند، خاطرنشان کرد:یگان های انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم در حوزه مواد مخدر است.

  • نویسنده : سید رامتین نیک مهر