جمعی از هنرمندتن برجسته کشور برای ساخت فیلم سینمایی پیچ تند، به کارگردانی سروش صحت راهی شهرستان ماسال شده اند.

سروش صحت از هنرمندان برجسته سینما و تلویزیون، ساخت نخستین فیلم سینمایی خود را به زودی در شهرستان ماسال آغاز خواهد کرد.

این نویسنده و بازیگر سرشناس سینما، در گفتگوی اختصاصی با تالش فردا گفت: لوکیشن ما برای ساخت این فیلم روستای پاشکم شاندرمن خواهد بود و روز آینده از آن رونمایی خواهد شد.

صحت در پاسخ به اینکه چه موضوعی از ابتدای ورودش به شهرستان نگاه او را جلب کرده گفت: زیبایی خارق العاده ماسال و شاندرمن و همینطور خونگرمی مردمانش در همان لحظه نخست برایم بسیار جالب توجه بود.

وی همچنین در پاسخ به اینکه آیا پیش از این به شهرستان سفری داشته یا خیر نیز گفت: خیر؛ این برای نخستین بار است که به شهرستان زیبای ماسال آمده است.

این کارگردان تلویزیون ادامه داد: سفر ما به ماسال، صرفا جهت انتخاب لوکیشن مورد نظرمان بود؛ البته پیش از اینکه به ماسال بیاییم جاهای مختلفی را بررسی کردیم اما هنگامی که وارد این شهرستان شدیم و زیباییهایش را دیدیم؛ گفتیم  بله…! اینجا همان جایی هست که به دنبالش بودیم..!

صحت افزود: فیلمبرداری در این شهرستان حدود دو ماه به طول خواهد انجامید، البته ممکن است کمی بیشتر یا کمتر از این مقدار نیز باشد.

این بازیگر سینما ادامه داد: تهیه کنندگی این فیلم بر عهده محمدرضا تخت کشیان بوده و نام موقت آن پیچ تند است که به احتمال بسیار زیاد تغییر خواهد کرد.

او افزود: ژانر این فیلم به صورت تراژدی و کمدی خواهد بود و تا کنون حضور بازیگرانی همچون علی مصفا، جواد عزتی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، مهراب قاسم خانی و چند بازیگر دیگر در این فیلم قطعی شده است.

لازم به ذکر است صحت پیش از این فیلم، کارگردانی سریال‌های «ساختمان پزشکان»، «پژمان» و «لیسانسه‌ها» را بر عهده داشته و این نخستین تجربه ی سینمایی وی خواهد بود.