انتظار می رود حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان ماسال بخشی از خطبه های روز آینده را به استخدامهای اخیر بپردازد.

طی هفته های اخیر اخبار مختلفی از استخدامهای عجیب و غریب در شهرستان ماسال به گوش رسیده است، دامنه ی این استخدامها آن هم در شرایطی که روز گذشته در خبرها اعلام شد دولت اجازه تعدیل نیروی ۱۰ درصدی به دستگاه های مختلف داده است، به نظر می رسد اندکی غیر طبیعی باشد!

این در شرایطی است که این شهرستان، ده ها جوان با تحصیلات عالیه و مترصد شغل را در خود جای داده که مدتهاست به دنبال روزنه ای از امید نشته اند، اما نه تنها این روزنه ها ایجاد نمی شود، بلکه کوچکترین منافذ به وجود آمده را گروهی از صاحبان قدرت به نفع جریانهای خاص سیاسی و اقتصادی و خانواده هاشان مصادره نموده اند.

در این شرایط باید دید واکنش حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان ماسال در خصوص این استخدامها در نماز جمعه فردا چه خواهد بود؟ آیا او بخشی از خطبه هایش را به دفاع از حق و حقوق جوانان این منطقه اختصاص خواهد داد یا خیر؟

استخدامات اخیر تنها گوشه کوچکی از تبعیض های موجود در این شهرستان به شمار می آید؛ ساخت و سازهای ییلاقات، واگذاری پروژه ها مشکوک به اشخاص و به صورت نابرابر دیگر موضوعاتی که بسیاری از جوانان این منطقه را رنج می دهد.

حالا برخی از جوانان و البته رسانه های شهرستان از امام جمعه محترم شهرستان می خواهند نظر خود در خصوص وقایع اخیر را در صورت امکان در خطبه های روز آینده نماز جمعه اعلام نماید.