پس از سه تساوی پیاپی سرانجام تیم فوتبال پیشکسوتان شاندرمن توانست ماسال را از پیش روی بردارد.

به گزارش تالش فردا، این دیدار که عصر امروز در ورزشگاه شهید محبی ماسال برگزار شد، تیم فوتبال پیشکسوتان ماسال میزبان تیم پیشکوتان شاندرمن بود.

در این دیدار ابتدا تیم شاندرمن توانست دروازه ماسال را در همان دقایق ابتدایی و از روی نقطه پنالتی باز نماید و ارسطو فرزین زننده این گل بود. در ادامه تیم شاندرمن باز هم موقعیتهایی برای گلزنی بدست آورد اما نتوانست از آنها استفاده نماید.

پس از گذشت چند دقیقه از بازی، تیم ماسال حملات خود را گسترش داد و آنها نیز صاحب یک ضربه پنالتی شدند که غلام قلیپور توانست آن را به گل تبدیل کند.

پس از این گل دو تیم بازهم توانستند موقعیتهای گلزنی مناسبی را بر روی دوازه حریف ایجاد نمایند اما تا دقایق پایانی بازی توپی از خط دروازه هی دو تیم عبور نکرد اما در دقیقه ۷۵ بار دگیر تیم شاندرمن توانست روی یک ضد حمله دورازه ماسال را باز کند.

پس از این گل حملات ماسال شدت یافت، اما شاندرمن در ضد حملات و روی پاسهای عالی ارسطو فرزین موقعیتهای خطرناکی را در ضد حملات ایجاد می کرد که سرانجام در دقیه سوم وقتهای تلف شده برای سومین بار دروازه ماسال را باز نماید.

بدینترتیب پس سه دیدار که تمامی آنها با تساوی به پایان رسیده بود، تیم فوتبال شاندرمن توانست طلسم تساوی های دو تیم را به پایان برسد و پس از مدتها این دربی یک پیروز داشته باشد.

این بازی به کوشش پیشکسوتان فوتبال ماسال و شاندرمن تدارک دیده شده و دو تیم در قالب بازیهای دوستانه و به یاد روزگار جوانی به مصاف یکدیگر می روند.

تصاویر این دیدار را در ادامه خواهید دید: