تلاش ها برای واگذاری یکی از پروژه های شهرستان ماسال به فرد غیر بومی ادامه دارد و انتظارمی رود محمود شکری با ورود به این ماجرا همچون دفعات پیشین از واگذای احتمالی آن جلوگیری به عمل آورد.

در شرایطی که بهمن محمدیاری سالها از سکان داری قدرت در سه شهرستان تالش، رضوانشهر و ماسال دور بوده، با این حال به نظر می رسد سلطه او بر منطقه همچنان ادامه دار باشد.

به گزارش تالش فردا، صبح امروز یک منبع آگاه به این رسانه خبر داد: یکی از مدیران بسیار نزدیک به شخص بهمن محمدیاری قصد دارد یکی از نزدیکان او را جایگزین شرکت بومی ساماندهی مسافر کاشانه در شهرستان ماسال نماید.

این در شرایطی است که محمود شکری بارها و بارها در هر تریبونی که به دست گرفته صراحتا اعلام کرده از حق جوانان بی ادعای این منطقه دفاع خواهد کرد و جلوی اینچنین حرکاتی خواهد ایستاد.

محمود شکری پیشتر و در موارد مشابه با این موضوع به داد جوانان منطقه رسیده و جلوی نفوذ برخی عوامل خارج از شهرستانی متصل به جایگاه های خاص را گرفته، که یکی از آنها در همین سال جاری اتفاق افتاد؛ حالا بار دیگر باید به انتظار نشست و دید واکنش نماینده شهرستان به این تلاش ها برای  واگذاری توانمندیهای شهرستان، به چهره غیربومی چه خواهد بود!؟

این اتفاق اگر به وقوع بپیوندد، نشان می دهد بهمن محمد یاری هنوزی دست بالا را در مقابله با شکری در راستای اجرای برنامه های خود در شهرستان را داراست، اتفاقی که شکری قویا آن را تکذیب کرده است.

معرفی شرکتها برای ساماندهی مسافر کاشانه ها از طریق اداره کل میراث فرهنگی خواهد بود، این اداره در مقام تصمیم گیری برای انتخاب متولی ساماندهی نخواهد بود اما آنها در طول اجرای قرارداد، نظارت بر عملکرد شرکتها را بر عهده خواهند داشت.

این در شرایطی است که ماسال صدها جوان بیکار و جویای کار داشته که می توانستند دست کم چند تن از آنها در این چنین پروژه هایی صاحب شغل شوند.

پ.ن: وبسایت تالش فردا آمادگی دارد اطلاعات مربوط به تلاشها برای این واگذاری را در اختیار نماینده محترم قرار دهد.