عضو شورای بخش ماسال از صحبتهای مطرح شده فرماندار این شهرستان در خصوص نحوه واگذاری طرح مدیریت پسماند ییلاقات به شدت انتقاد کرد.

به گزارش تالش فردا، عصر امروز و در جلسه مشترک بین اعضای شورای شهر و شوراهای بخش ماسال، شاهدوست حسنخانی عضو شورای بخش این شهرستان، ضمن اشاره به مشکلاتی که در زمینه اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان وجود دارد گفت: اگر بناست طرح گردشگری ایجاد شود، خب؛ روستاها را آباد کنید!

وی افزود:در خصوص شرکت توسعه عمران شهرستان باید بگویم، بنده تازه متوجه این موضوع شدم، چرا باید در جریان این موضوع نباشیم!؟ خب، فرماندار حتما پیشتر این جلسات را برگزار نموده است دیگر! باید شورای بخش را حداقل در جریان می گذاشتند و برایش توضیح می دادند!

وی در ادامه و با انتقاد در زمینه ساخت و سازها در ارتفاعات ماسال گفت: ما آمدیم یک مجتمع در منطقه نمنه پشت ماسال ساختیم، از شنبه راه تا نمنه پشت، تمام آب های دامداری قطع شد!
توجه کنید! (این منطقه)یک ساختمان گردشگری را پاسخگو نبود!
آقای فرماندار در سال گذشته گفتند: اگر به خوش نشینها آب بدهیم، مزارع خشک خواهند شد! با کدام آب، با کدام راه می خواهیم طرح گردشگری را در ییلاق اجرا نماییم!؟

وی در ادامه و با انتقاد از صحبتهای روز گذشته فرمانداردر خصوص نحوه واگذاری گفت: ایشان در جلسه اعلام می کند که (طرح) دریافت عوارض به همراه یک طرح (دیگر) را به (آقای) شکاری خواهم داد!؟
چرا؟! علتش چیست که چنین کاری را قرار است برایش انجام دهد!؟ همه ی ملت به ما مراجعه می کنند و ما هم باید پاسخگو باشیم.
چرا آقای فرماندار همچین عنایتی برای همچنین فردی انجام می دهد و نمی گذارد (مناقصه) مزایده برگزار شود!؟
چندین دامدار آمدند و از ما سوال کردند تکلیف ما پس از این واگذاری چه خواهد شد؟
(مسئولان) ابتدا می بایست با دامداران بنیشینند و مشکلاتشان را بشنوند.

حسنخانی در پایان گفت: ما باید وقت بگیریم از امام جمعه، فرماندار، استاندار و مشکلات خودمان را به گوششان برسانیم.

وی همچنین از اعضای حاضر در جلسه خواست خیلی محکم پشت یکدیگر بایستند و منافع مردم را دنبال کنند.