از سری مسابقات لیگ برتر نوجوانان گیلان، عصر امروز تیم فوتبال وحدت ماسال در دیداری پرحاشیه، توانست از سد میهمانش، شهرداری خمام عبور کند.

نیک مهر/ ورزشی: این بازی در شرایطی برگزار می شد که هر دو تیم با ۱۱ امتیاز در رتبه های پایین جدول حضور داشته و این دیدار می توانست برای آنها، دیداری ۶ امتیازی باشد.

دیدار تیم وحدت ماسال و شهرداری خمام،  که از قضا بازی بسیار پرتنش از آب در آمد که چندین و چند کارت با رنگهای مختلف را به همراه داشت؛ تا دقیقه ۹۰ با حساب صفر بر صفر دنبال می شد اما سرانجام این تیم وحدت بود که توانست در دقیقه ۹۱ و ۹۳ بازی، دو بار متوالی دروازه میهمانش را باز نماید.

تیم وحدت با این پیروزی تقریبا بقای خود در این لیگ را تضمین نمود، هر چند به طور قطع نمی تواند این موضوع را اعلام کرد با این حال احتمال ماندن آنها در جدول بسیار بالا رفته است.

به گزارش تالش فردا، در این دیدار، تیم میهمان از همان ابتدا کوشید بازی را به سمت و سوی حاشیه بکشاند و چند تن از هوادران آنها با سردادن شعارهایی تماشاگران ماسال را تحریک می کردند که این موضوع به زمین بازی نیز کشیده شد و موجب ایجاد تشنج در بین بازیکنان و کادر فنی دو تیم نیز شد.

 

شاید اگر درایت رئیس هیئت فوتبال شهرستان ماسال نبود، این بازی حتی به تنشهای بیشتری نیز می انجامید.

از نکات جالب توجه دیگر این بازی، رفتار مهماندوست، ناظر مسابقه بود که نسبت به حاشیه های تیم میهمان بی تفاوت بوده و به عوامل و کادر فنی تیم میزبان تذکرات پی در پی می داد که این موضوع مورد تعجب بسیاری از حاضرین در ورزشگاه شده بود.

تیم فوتبال وحدت، در شرایطی موفق به کسب این پیروزی و افزایش امید خود برای باقی ماندن در لیگ برتر ایجاد نموده که تا چند هفته پیش از این دیدار حتی خوشبین ترین طرفداران این تیم نیز امکان وقوع چنین چیزی را تقریبا محال می دانستند.

علی امیری و شهرام صفری در این دیدار سرمربیگری تیم وحدت ماسال را بر عهده داشتند.