به گزارش تالش فردا، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، از پروژه های عمران شهری شاندرمن بهره برداری شد.

مرتضی شهبازی شهردار شاندرمن در توضیح این پروژه ها بیان کرد: اولین پروژه، بهسازی قطعه دوم معابر شهری، از میدان شهدا تا میدان آرش می باشد که این پروژه جهت بهبود عبور و مرور و زیبا سازی شهری صورت گرفته و منجرب اصلاح هندسی میدان شهدا، و آرش و بلوار دانش آموز، ولیعصر (عج)، معلم،شهید عبدی و امام خمینی (ره) شده است.

وی افزود: اقدامات صورت گرفته در این پروژه شامل سنگ کاری، آجر نما، روشنایی، نصب گلدان و آبنما می باشد. در این پروژه ۴میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که ۱میلیارد و دویست میلیون ریال از منابع داخلی و ۳میلیارد و سی صد میلیون ریال از اعتبارات استانی است.

شهردار شاندرمن در توضیح دومین پروژه عمران شهری گفت: پروژه بعدی پروژه آسفالت معابر اصلی و کوچه های سطح شهر در دو فاز است که شامل ۶۴ خیابان و کوچه می باشد. در فاز اول با ۳۰۰ تن قیر و ۲۴۲۰ تن آسفالت رایانه ای اداره راه به مبلغ ۶میلیارد و دویست میلیون ریال با کمک نماینده تالش انجام شده است.

شهبازی همچنین گفت: فاز دوم آسفالت معابر از قیر سازمان شهرداری ها به مفدار ۲۸۵۰تن آسفالت به مبلغ ۹ میلیارد و ششصد میلیون ریال انجام شده است.

وی  در پایان اشاره کرد: فاز سوم پروژه از منابع داخلی شهرداری به مفدار ۲۵۰۰تن و همچنین ۳۰ تن قیر بافت فرسوده تامین شده که بزودی شروع می شود.

  • منبع خبر : ماسال نیوز