مهدی جمالی فرد، به عنوان یکی از چهره های فرهنگی و حصیلکرده وارد مجموعه شورای شهر ماسال شد و کوله باری از انتظارت را بر روی دوشش می کشد.

جناب جمالی فرد؛ با مردم که نه، بلکه به خودتان پاسخگو باشید!
شیرینی میز مدیریت به شبی است و عمر سیاسی به تبی!

روز گذشته مصوبه ای از شورای شهر منتشر شد که تاریخش بر می گردد به یک و نیم سال پیش و موضوع آن بر می گردد به ارائه گزارشی کامل از وضعیت پروژه ساخت مجتمع تجاری مشارکتی شهرداری و شرکت “په کی جا” .

اکنون از این نامه و فرصت ۱۰ روزه اش زمان زیادی گذشته اما هنوز هم که هنوز از کسی نمی داند سرنوشت این پروژه چه چیزی خواهد بود!؟
اگر به پاسخگویی به مردم اعتقاد ندارید، برای امضاهای خودتان اهمیت دهید!
آقای جمالی فرد عزیز، جنابعالی نماینده قشر شریف فرهنگیان در مجموعه شورای شهر هستید؛ معلم “حساب” و “کتاب” را آموزش می دهد، از جنابعالی انتظار داریم با “حساب و کتاب” با مردم سخن بگویید.

جنابعالی بارها گفته اید: مجموعه شهرداری با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و نیاز به همراهی مردم دارید؛ اما گمان نمی کنید این همراهی با عدم شفافیت نمی تواند، صورت گیرد!؟

هنوز بیش از ۲ سال از دوره ی خدمتیتان باقی مانده، مسیری سخت و نفس گیری در راه است و شما و همکارانتان نیاز به پشتوانه مردمی خواهید داشت، فرصتی که کردید در خلوت خود به متن سخنرانی تان در میتینگ انتخاباتی گوش دهید؛ آن مهدی جمالی فرد را با “مهدی جمالی فرد” امروز مقایسه کنید؛ آنگاه به قضاوت بنشینید.

جناب جمالی فرد، یادتان نرود جنابعالی نماینده کدام طبقه از جامعه در این نهاد مقدس بوده اید؛ که انشاله زین پس نیز خواهید بود!