صحبتهای یکی از پزشکان عمومی بیمارستان رسالت ماسال در خصوص عملکرد نماینده تالش و مدیریت این بیمارستان بار دیگر در این شهرستان جنجال ساز شد!

باسلام خدمت همشهریان عزیزم بنده دکتر بختیاری هستم.

در رابطه با موضوعی که در هفته اخیر گریبانگیر تنها #بیمارستان شهر بومی و مظلومم رخ داده است ، میخواهم مطالبی هر چند ناخوشایند ولی کاملا حقیقی را اعتراف کنم. اکنون که دارم این پیام را مینویسم ، حدود ۶ سال است ، تمام زندگی ام را صرف خدمت صادقانه به مردم فهیم ماسال و شاندرمن و حومه کرده ام ، خدا را شاهد میگیرم که هرگز در حق هیچکس نامردی نکرده ام.درست زمانیکه پدر رنجور و بیمارم در بستر بیماری به من نیاز شدید داشت ، مشغول خدمت به مردم شهرم بودم که حتی لحظه فوت پدرم بالای سرش نبودم
وحالا متهم میشوم به سوئ استفاده از موقعیتم. من همیشه از آقای دکتر آریا امیدوار که غالبا ایشان را به صداقت در گفتار و عمل میشناسید ، دفاع کرده ام
به علت #جاه_طلبی شخصی که اخیرا با #باند_بازی و رابطه بجای ضابطه و قانون به بیمارستان شهر ما آمده و خیال دارد با #مظلوم_نمایی خودش را به جای آن دکتر صدیق و پاکدست ( دکتر امیدوار) جایگزین کند ، ولی بنده در مقابلش ایستادم .

و این سوال را نیز از او کرده ام که بودجه ۲ میلیاردی که نماینده مجلس از آن دم میزند چه شده است…

چرا برای بخش زایمانی که ۲ سال دیگر میخواهد افتتاح شود ۷۰۰ دست  لباس خریده ای ؟!

چرا در روز روشن و بدور از هر گونه مزاحمت از بیمارستان رسالت ماسال باید صدها متر #سیم کابل مسی #گم شود و پای حراست کل به ماجرا باز گردد.

آقای  شکری نماینده مجلس شورای اسلامی مردم غیور تالش بزرگ ، این بود جواب اعتماد مردم مهربان ماسال و شاندرمن و حومه به شماچرا ورود نمیکنید.
دیگ چوکا که ۹ سال پیش گم شد !!
به  شهردار مردمی و مخلص و خاکی که با رای پاک بیش از ۳۵ هزار نفر انتخاب شده تهمت دزدی زدید که با حمایت مردمی مجبور به عقب نشینی شدید.
امروز هم همین سناریو را برای پزشک معتمدی مثل من می‌خواهید اجرا کنید.

خیلی از افراد شاید مطلع نباشند که بنده بیش از ۳۵ سال است که ملبس به لباس مقدس روحانیت هستم و بیش از ۳سال در مناطق جنگی و عملیات های جنگ تحمیلی من جمله کربلای ۴ و کربلای ۵ و جزیره مجنون و حاج عمران در غرب کشور بوده ام …
زمانی که این آقا مشغول بازی در کوچه پس کوچه های محل زندگی اش بود من و رفقایم با دادن خونمان کشور را از دست بعثی های حرام زاده نجات دادیم … امروز باید مثل دوستان شهیدم و همکاران پاسدارم تهمت دزدی و سو استفاده از مقام پزشکی ام را نیز تحمل کنم ….

با جان و دل می پذیرم و از شما سوالی دارم ؟؟
به نظرتان چند بار پست ریاست بیمارستان رسالت ماسال به بنده پیشنهاد شده است …؟
آیا اگر فرد سواستفاده گری بودم این سی سال نمی توانستم پست و مقام بهتری را برای خودم کسب کنم ؟؟

خیر ..این را بدانید و به آن عزیز هم گوش زد میکنم ، من  نه اهل دزدی ام و نه از دزد حمایت_میکنم.

در پایان از سردار سازندگی قوم بزرگ تالش کمک میخواهم …

آقای دکتر  احسن اله رادمهر به داد تنها بیمارستان شهر ماسال و شاندرمن برس

چشم امید همه ما پزشکان خدمت گذار بیمارستان رسالت ماسال به دستان و زبان مطالبه گر حضرتعالی است
به امید فردایی بهتر

دوستدار و پشتیبان همیشگی مردم محروم و مظلوم تالش بزرگ؛
روحانی ایثارگر دکترهدایت الله بختیاری