فرماندار رضوانشهر: با استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان شهرستان طرح ها و برنامه ها با مشارکت و هم فکری در راستای توسعه اولویت بندی گردد.

به گزارش تالش فردا و به نقل از فرمانداری رضوانشهر، عصر روز چهارشنبه بیست و دوم فروردین ماه سال جاری محمد مهدی مظفری در دیدار با بانوان شاغل در ادارات این شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو و همچنین وقوع سیلاب در برخی مناطق کشور که با روزهای آغازین سال نو همراه شد با حادثه دیدگان این بلایای طبیعی ابراز همدردی نمود و گفت: وظیفه ماست که در چنین شرایطی با پشتیبانی و کمک به حادثه دیدگان از آلان آنان بکاهیم.

فرماندار رضوانشهر با اشاره به پتانسیل و ظرفیت بالای شهرستان در همه زمینه ها گفت: با توجه به وجود جاذبه های گردشگری، تاریخی، مذهبی و سواحل، این شهرستان می تواند یکی از قطب های مهم گردشگری در منطقه باشد که نیاز به همدلی و همراهی همه دارد.

محمد مهدی مظفری بر اجرای برنامه های فرهنگی در شهرستان تاکید کرد و افزود: پایه و اساس رشد و توسعه هر جامعه ای نگرش فرهنگی آن است.

وی تصریح کرد: از توان سمن ها در زمینه مشارکت های اجتماعی و فرهنگی استفاده شود که این می تواند در توسعه شهرستان نقش موثری داشته باشد.

فرماندار رضوانشهر بر رعایت حقوق شهروندی تاکید کرد و بیان داشت: حفظ و شأن جایگاه مردم وظیفه همه است و با آگاهی بخشی در جامعه باید مطالبات مردم بدرستی بیان شود.

ایشان با تاکید بر تشکیل کانون توسعه شهرستان در همه زمینه ها از جمله گردشگری ، ورزش، صنعت، بهداشت و محیط زیست و …، گفت: با استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان شهرستان طرح ها و برنامه ها با مشارکت و هم فکری در راستای توسعه اولویت بندی گردد.