به گزارش تالش فردا از ماسال، پس از یک سال انتظار مشخص شد چرا بخشدار شاندرمن توزیع آرد شهرستان را به تعاونی روستایی واگذار نمی کرد!

صبح امروز برخی رسانه ها از پلمپ تعانی روستایی شاندرمن در روز گذشته خبر داده اند، همان تعاونی که مردادماه سال گذشته صحبتهای دیگری در خصوص آن می شد!

این گفته های سجاد رستگار عضو شورای بخش شاندرمن در ۱۶ مرداد سال گذشته است که عینا در زیر آن را می خوانید:

بخشدار شاندرمن از یک توزیع کننده خصوصی آرد سهمیه ای دفاع می کند!

با سلام
اینجانب سید سجاد رستگار عضو هیات مدیره  تعاونی اتحاد شاندرمن و عضو شورای اسلامی بخش شاندرمن در خصوص درج پیامی از طرف یک شهروند شاندرمنی که در مورد توزیع آرد توسط یک شخص ثالث معترض بود بنده طی چند ماه گذشته در اکثر جلسات چه در حضور  نماینده محترم تالش، رضوانشهر و ماسال چه در حضور فرماندار محترم شهرستان از نحوه توزیع آرد توسط یک شخص ثالث اعتراض کردم و پیشنهاد دادم با وجود تعاونی اتحاد شاندرمن که حدود ۳۵۰۰ عضو داره و در چندین سال قبل نیز آرد توسط این تعاونی توزیع می شد که منبع درامدی نیز برای تعاونی بود چندین بار از آقای  بخشدار هم تقاضا کردیم که هیچ گونه  حمایتی از ما  انجام نداده حتی یک بار در جلسه ای که با حضور دهیاران شهرستان و شورای بخش در سالن اجتماعات فرمانداری بنده موضوع آرد رو مطرح کردم که اقای صفوی  بخشدار شاندرمن نه تنها از بنده حمایت نکردند بلکه از فردی که آرد رو توزیع میکند نیز تعریف و تمجید کردند.

ما از آقای  بخشدار انتظار داریم که در چنین موضوعاتی دست ما را بگیرند تا حق مردم شاندرمن بیش از این ضایع نشود. بدینوسیله بار دیگر از مسئولان ذیربط تقاضای عاجزانه داریم تا در خصوص  واگذاری آرد به تعاونی اتحاد شاندرمن با ما همکاری داشته باشند.

حالا یک سال از آن ماجرا گذشته و دیگر سید رضا صفوی بخشدار شاندرمن نیست، اما زمان مشخص کرد که چرا این اتفاق نظر بین او و سید سجادر رستگار و به نوعی تعاونی روستایی شاندرمن وجود نداشته است.

حالا باید آقای رستگار بگوید آیا با این شرایط سپردن توزیع آرد که نقشی حیاتی در زندگی مردم شاندرمن دارد به این تعاونی که با چنین شرایطی دست و پنجه می کند تصمیمی صحیح است؟

متاسفانه عملکرد تعاونی های مختلف طی سالیان سال در این شهرستان و همینطور در سراسر کشور خاطره خوشی از خود بجای نگذاشته، با این حال امید است پایانی برای این خاطره های تلخ وجود داشت باشد.