نماینده مردم تالش، رضوانشهر و وماسال صبح امروز به همراه بخشدار مرکزی شهرستتان ماسال عازم ییلاقات این شهر شد تا از نزدیک تحولات این منطقه را بررسی نماید.

به گزارش تالش فردا، هنگامی که محمود شکری حوادث مربوط به ییلاقات ماسال و آنچه بر سر چند کاسب بین راهی آورده شده را شنیده، به شدت ابراز نگرانی کرده است.

بنابر  این گزارش، نماینده تالش به صورت جدی خواستار ورود منابع طبیعی با متصرفین واقعی ییلاقات شده و گفته می شود وی قرار است این موضوع را رسما پیگیری نماید.
وی در عین حال می گوید: این مشاغل می بایست ساماندهی شوند و نه اینکه بساط آنها برچیده شود.

اتفاقات هفته گذشته که حاصل رفتار دوگانه منابع طبیعی ماسال در اجرای قوانین بود، احساسات بسیاری از مردم این شهرستان را جریحه دار کرد، حالا این موضوع سبب شده نماینده شهرستان رسما به این ماجرا ورود نماید.

این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که محمود شکری بارها و بارها در پاسخ به جوانانی که برای اشتغال به او مراجعه می کنند گفته: به فکر اشتغال دولتی نباشید و کسب و کارهای کوچک را رونق دهید.

او حتی بعضا و به صورت مستقیم این جوانان را به فروش محصولاتی همچون: ازگیل محلی، بلال و … به گردشگران تشویق کرده است.
حالا اما نماینده تالش شرایطی را مشاهده می کند که حتی ایجاد چنین کسب و کارهای کوچکی نیز برای بسیاری از جوانان منطقه ممنوع شده و این موضوع به شدت او را عصبانی کرده است.

محمود شکری بارها و بارها در دعوای بین منابع طبیعی و مردم، طرف مردم را گرفته  و این موضوع را خط قرمز خود دانسته، اکنون به نظر می رسد بار دیگر اتفاقات اخیر شهرستان پای او را به این ماجرا کشانده باشد.

گزارش کاملتر از روند این بازدید در همین وبسایت منتشر خواهد شد.

  • نویسنده : پریسا رحمتی