اختلافات سیاسی شهرستان ماسال به مراسم دیدار حامیان دولت با استاندار گیلان کشیده شد و حواشی را به همراه داشت!

در حاشیه مراسم دیدار حامیان دولت گیلان با استاندار و دکتر نوبخت، اتفاق جالب و البته پر حاشیه ای بین یک فعال اصلاح طلب و دکتر سالاری رخ داد.

به گزارش تالش فردا، همزمان با خروج استاندار و هیئت همراه از تالار، قاسم صیاد از فعالان سیاسی اصلاح طلب شهرستان ماسال، از دکتر سالاری می خواهد چند دقیقه ای با او صحبت کند.

استاندار گیلان نیز با حالتی صمیمانه از او می خواهد تا حرفهایش بزند.

در ادامه، صیاد، با انتقاد از عملکرد فرماندار ماسال، خطاب به استاندار گفت: ایشان از زمانی که آمده اند در شهرستان تفرقه و دو دستگی را بین نیروهای سیاسی ایجاد کرده و همه را به جان همدیگر انداخته اند!
(با صدای بلند)جناب اقای استاندار جنابعالی در دفترتان نظارت استصوابی گذاشته اید،  دو سال  است از برای دیدن شما وقت می خواهم،  اقای هاشم پور از فرماندار شهرستان میپرنسد که به ما وقت بدهد یا نه!
مگر هر شهروندی میخواهد خدمت شما برسد باید از فرماندر تعین و تکلیف کند!؟
من رئیس ستاد دکتر روحانی سال نود دو بودم  با کمترین هزینه  و با زدن از هزینه دانشگاه خود برای دولت ستاد زدم اما متاسفانه فرماندار بی تدبیر شما شمشیری برداشته و حامیان دولت و اصلاح طلبان را میزند!

استاندار گیلان با شنیدن این سخنان و در شرایطی به نظر می رسید از این اتفاق شگفت زده شده بود, گفت: فرماندار ماسال اصلاح طلب است، بنده سر کوچه فرماندار عوض نمیکنم! به شما اجازه نمیدهم در مورد فرماندار بنده اینطور صحبت کنید.

(با صدای بلند)قاسم صیاد : متاسفانه ایشان (آقای عامر) فرمانبردار آقای شکری هستند نه فرماندار دولت!

دکتر سالاری: حالا که اینطور صحبت میکنید تا زمانی که من هستم ایشان فرماندار است!

قاسم صیاد : ما میدانیم شما فرماندار را عوض نمیکنید و از شما ممنونیم!

پس از اظهارات تند صیاد، جمعی از افراد در صحنه از او خواستند تا آرام شود و انتقادات خود را در جای دیگر و در زمان مناسب تری انجام دهد.

قاسم صیاد، رئیس ستاد مرکزی دکتر روحانی بخش شاندرمن در سال ۹۲ و از اعضای حزب اتحاد ملت است که یکی از افرادی است که طی یک سال اخیر با فرماندار شهرتان ماسال اختلاف نظرهایی را داشته است.
این انتقادات و حواشی به وجود آمده در حاشیه این مراسم می تواند روابط تیره بین برخی از حامیان دولت و محمدجواد عامر در شهرستان ماسال را حتی تیره تر از گذشته نماید و بعید است گشایشی در این ارتباط به وجود آید.

  • نویسنده : در دیدار حامیان دولت گیلان با استاندار؛