در استقبالی کم نظیر و پرشمار، تمامی ویلاهای شهرستان ماسال به دست مسافران اجاره رفت.

شهرستان ماسال طی چند روز اخیر و همزمان با تعطیلات، یکی از پرترافیک ترین ایام تاریخ خود را تجربه کرد.
به گزارش تالش فردا، در این چند روز تقریبا تمامی واحد هایی که برای اجاره به مسافران آماده شده بودند به اجاره رفته و بخشی از نگرانیهای سرمایه گذاران در این بخش کاهش یافت.
بر اساس این گزارش قیمت اجاره ویلاهای مختلف بنا به موقعیت مکانی خاص، قیمتهای متفاوتی را داشته اما با این حال بی سرو سامانی در این بخش همچون سالهای گذشته مشهود بود.
گزارشات خبرنگار ما نشان می دهد پایین ترین قیمت اجاره آپارتمان یا ویلا در چند روز اخیر ۲۰۰ هزار تومان و بالاترین آن به یک میلون تومان برای هر شب بوده است.
همچین گزارشهای غیر رسمی نشان می دهد بالاترین نرخ اجاره مربوط به چند خانه ییلاقی در منطقه اولسبندگاه و خریدول بوده که به ازای هر شب اقامت از مسافران دریافت شده است.
این در شرایطی است که قیمت بی حساب و کتاب برخی ویلاها و یا آپارتمانها در سال گذشته انتقاد بسیاری از مسافران را به همراه داشت که این موضوع مدتی بعد با واکنش برخی مسئولان شهرستانی نیز مواجه شد.
منتقدان می گویند این قیمتها با امکانات و خدماتی که به مشتریان ارائه می شود همخوانی نداشته و چنین قیمتهای نجومی تنها به واسطه بی نظمی و بی تدبیری است که در این قسمت وجود دارد.