دو جوان اهل گوراب زرمیخ صومعه سرا از عصر روز گذشته در جنگلهای شهرستان ماسال مفقود شده اند و تا کنون هیچ اثری از این جوانان صومعه سرایی پیدا نشده است.

مفقود شدگان ۲ پسر جوان اهل صومعه سرا حدودا ۲۲ و ۲۸ ساله به نام های  سینا قاسمی و  طالقانی هستند که از روز گذشته تا کنون اثری از آنها مشاهده نشده است.

به گزارش تالش فردا،  ۴ جوان با دو دستگاه موتورسیکلت، از گوراب زرمیخ صومعه سرا جهت گردش به روستای چسلی ماسال آمده بودند که یکی از این ۴ نفر برای صحبت کردن با تلفن خود و یافتن آنتن موبایل از همراهان خود فاصله می گیرد.
اما پس از مدتی خبری از وی نمی شود. یکی از ۳ نفر باقیمانده هنگامی که می بیند خبری از دوستش نیست، به دنبال وی می رود تا او را بیابد.
اما پس از مدتی خبری از او نیز نمی شود و ۲ همراه دیگر که نگران دوستانشان شده بودند با اطلاع به افراد بومی منطقه و تماس با نیروهای امدادی از آنها طلب کمک می کنند.

پس از دریافت این تماس و بلافاصله جستجوها توسط نیروهای امدادی هلال احمر، بسیج، نیروی انتظامی، بخشداری و ساکنان محل آغاز شد اما تاریکی هوا ادامه عملیات جستجو را به صبح موکول کرد.

هم اکنون جستجو برای یافتن ۲جوان مفقود شده صومعه سرایی در ارتفاعات روستای چسلی ماسال ادامه دارد و تمام امدادگران و سایر نیروها در حالت آماده باش هستند تا افراد مفقود شده پیدا شوند.

همچنین با پیگیری های انجام شده، گروه های آنِست ( گروه مجهز به سگ زنده یاب ) و دو گروه امدادی از فومن و صومعه سرا نیز به ماسال آمده اند تا عملیات نجات با سرعت بیشتری انجام شود.