به گزارش تالش فردا، بامداد روز گذشته و با هوشیاری عوامل امنیتی اطلاعاتی و تلاش ماموران نیروی انتظامی شهرستان ماسال کلاهبردار حرفه ای به دام افتاد.

به گزارش تالش فردا این فرد میانسال به بهانه شرکت در عتبات عالیات از مردم وجوهی را دریافت و پس از مدتی به آنها پاسخگو نبود.

گزارشها نشان می دهد: این فرد سودجو تا کنون نزدیک به یک میلیارد تومان از مردم شهرستانهای مختلف در کشور، کلاهبرداری کرده است.

آنطور که شنیده شده:وی که دارای سابقه کلاهبرداری در استان‌های دیگر از جمله استان کرمان بود و به اسم ثبت نام برای عتبات عالیات و زیارت امام حسین(ع) از افراد پول دریافت می کرد.

این فرد به اسم امور خیریه و پوشش افراد مستضعف و همچنین زیارت عتبات عالیات اقدام به جمع‌آوری مبالغی از مردم در رشت، ماسال‌، کرمان، جیرفت و …. کرد و همچنین به گروه‌های مردمی خیریه نفوذ می‌کرد و از این طریق راه های کسب اموال نامشروع را برای خود افزایش داده بود.

این کلاهبردار که با عناوین جعلی مجری صدا و سیما، مداح و غیره در امورات خیریه وارد می‌شد با دقت عمل مسئولین کانون طلیعه ظهور مسجد جامع ماسال و از طریق مراجع قضایی و انتظامی بامداد امروز به دام نیروی انتظامی شهرستان ماسال افتاد.