فرماندار ماسال به مدیرانی که در زمینه جذب اعتبارات استانی کوتاهی کرده اند هشدار داد از آنها خداحافظی خواهد کرد.

محمدجواد عامر، صبح امروز و در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال در حضور معاون عمرانی استاندار گیلان با انتقاد از روند جذب اعتبارات در ادارات شهرستان، به مدیران آن هشدار داد که چنین وضعیتی را تحمل نخواهد کرد.

به گزارش تالش فردا، فرماندار ماسال در این خصوص گفت: باید ابراز تاسف کنم از گزارشی که در خصوص جذب اعتباری که برخی از دستگاه ها ارائه داده اند!
وی افزود: اگر اوضاع به همین منوال ادامه یابد، اعتبارات شهرستان برگشت داده خواهد شد؛ مدیران دستگاه ها بروند و ببینند برای شهرستان ماسال با این جمعیت چه میزان بودجه تخصیص یافته و آن را با شهرستانهای دیگر مقایسه کنند!

باز هم می گویم با هیچ عزیزی عقد اخوت نبسته ام، اما اگر این اعتبارات جذب نشود،در درجه اول برای آن اداره در کمیته برنامه ریزی یک ریال اعتبار منظور نخواهد شد و دوم اینکه آن عزیز بزرگوار می بایست از جمع ما خداحافظی کند!

عامر در ادامه انتقاداتش گفت: جای تاسف دارد، ما در برخی موارد با زحمت از پیمانکاران می خواهیم چهارساله و پنجساله برایمان کار کنند، اینجا که پول نقد هستند! این اعداد و ارقام، رقمی نیستند، خیلی از آنها را حتی می توانید به صورت ترک تشریفات واگذار کنید.
نماینده عالی شهرستان یادآور شد: این پول از هزاران مشکلی که این کشور دارد گذشته و به این شهرستان آمده، آن هم به دلیل موضوع و مشکلی که خودتان از ما درخواست کرده اید، اعتراضات، مشکلات و گلایه های مردم در آن بخش بوده است!
می خواهید مردم را راضی نگه دارید!؟ می خواهید چهل سالگی نماز جمعه و چهل سالگی انقلاب برگزار کنید!؟ کدام راه از این خدمت بهتر است؟

این اظهارات محمدجواد عامر در شرایطی خطاب به مدیران شهرستان صورت گرفت که پیش از آن علی اکبر اوسط مقدم نسبت به چرایی عدم مصارف بودجه های اختصاصی شهرستان، خطاب به عامر گفته بود: (وضعیت موجود) نشان می دهد مدیر شهرستان باید پیگیر موضوعات این شهرستان باشد.

اظهاراتی که به نظر میرسد کنایه ای بود به او که چرا پیش از حضور معاون استاندار از وضعیت اجرای پروزه ها در شهرستان آماری نداشته و نسبت به آن بی تفاوت بوده است.

  • نویسنده : میلاد علیزاده