خبرهایی شنیده شده که بر اساس آن، شخصی که خود را کارمند مجلس نامیده با چند تن از ساکنان شهرستان رضوانشهر گیلان گلاویز شده و سپس بر روی آنها اسحله کشیده است.

به گزارش  تالش فردا به نقل از خبر رسمی، عصر امروز یک مرد که خود را کارمندان مجلس شورای اسلامی معرفی کرده بود با چند تن از شهروندان  پره‌سر در  رضوانشهر در گیر شد.

یکی از شاکیان این درگیری با اشاره به اسلحه کشی همسر این کارمند مجلس و استفاده از شوکر توسط ضارب اظهار کرد: این فرد با تهدید شهروندان و حاضرین در صحنه خود را کارمند مجلس معرفی کرده و مدعی شد برخورد سختی با درگیر شوندگان خواهد کرد.

صادق رمضانی که دقایقی قبل در حال تنظیم صورتجلسه ای با سایر شاکیان در پاسگاه پره سر بود، با تاکید بر پیگیری این نزاع اجتماعی افزود: ما از مراجع قانونی پیگیر اقدامات غیرقانونی و سواستفاده این فرد از جایگاهش هستیم.

این مرد مورد ضرب و شتم قرار گرفته با تاکید بر اینکه در جمهوری اسلامی مسئولین خادم ملت هستند، گفت:کجای قانون چنین اجازه ای به یک کارمند مجلس داده است که چنین رفتاری با مردم داشته باشد و اقدام به اسلحه کشی، شوکر زدن و مصدوم کردم اشخاص کند؟

در حال حاضر فرد اسلحه کش به همراه همسر هم دستش با شاکی حدودا ۵ یا ۶ نفری در پاسگاه در بازداشت بوده و فرآیند قانونی و تشکیل پرونده را طی می‌کنند.

گفتنی است هنوز از علت این درگیری در رسانه ها و مراجع قانونی خبری منتشر، تایید و یا رد نشده است.

همچنین شنیده شده پس از این ماجرا محمود شکری نماینده تالش، برای وساطتت از شخص مذکور دست به کار شده است.