شرایط انتخابات تالش، رضوانشهر و ماسال به نحوی رقم خورده که به نظر می رسد حسین نیزومند تنها نامزد شهرستان ماسال در این انتخابات باشد.

دکتر حسین نیرومند از چهره های جوان و پر سرو صدای دور گذشته انتخابات مجلس تالش بار دیگر شانس خود را در انتخابات پیش رو آزمایش خواهد کرد.

به گزارش تالش فردا، بر خلاف دوره های گذشته که معمولا شهرستان ماسال در یک سال مانده به انتخابات چند نامزد فعال را برای انتخابات معرفی می کرد، اینبار اوضاع به شدت متفاوت و به گونه ای دیگر دنبال می شود.

در عین حال تا کنون تنها نامزدی حسین نیرومند در انتخابات دور آتی انتخابات تالش، رضوانشهر و ماسال قطعی شده و هوادرانش در جنب و جوش هستند اما تا این لحظه هیچ نامزد دیگری از شهرستان ماسال تصمیمی برای حضور در این عرصه نداشته است.

به نظر می رسد این دور از انتخابات نخستین دوره پس از بهمن محمدیاری خواهد بود که تنها یک نامزد از این شهرستان وارد رقابت در انتخابات خواهد شد. نکته ای که می تواند بدون آنکه خود نیرومند در آن نقشی داشته باشد امتیازی فوق العاده ویژه برایش به همراه داشته باشد.

پیشتر انتظار می رفت سید محمد اسحاقی و بهمن محمدیاری به همراه میر سعید صفوی از شهرستان ماسال نامزد شوند اما بنا به خوش شانسی حسین نیرومند یا هر دلیل دیگری اسحاقی به عنوان مدیرکل دیوان محاسبات اردبیل انتخاب شد، میر سعید صفوی پس از از دور خارج شدن انتخابات استانی منصرف شده و بهمن محمدیاری نیز از سیاست فاصله گرفته است.

همه ی این موارد خواسته یا ناخواسته به نفع حسین نیرومند رقم خورده است، نیرومندی که قرار است از اوایل آبان ماه تبلیغات خود را در منطقه آغاز نماید.