سید هادی رشیدی در اجلاس ماهانه اتاق اصناف شهرستان ماسال ابراز امیدواری کرد با همت همه اتحادیه ها ساختمان اصناف به زودی به هبره برداری رسد.

به گزارش تالش فردا به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان، صبح امروز و با حضور مهندس رحیمی رئیس محترم اداره صمت، اعضای هیات رییسه ی اتاق و روسا ی اتحادیه های صنفی اجلاس ماهانه اتاق اصناف ماسال برگزار گردید.

دراین نشست ابتدا آقای رشیدی رئیس اتاق ضمن سلام و عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه، گزارشی از عملکرد اتاق و پیشرفت فیزیکی ساختمان درحال ساخت اتاق را ارائه نمودند وابراز امید وار ی کردند با اتحاد و مساعدت اتحادیه ها هرچه زود تر باقیمانده کار به اتمام برسد.

درادامه جلسه نیز مهندس رحیمی رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان ماسال نکاتی پیرامون ظرفیتهای کسب وکار شهرستان و استفاده مطلوب از فرصتها را بیان نمودند.

او همچنین ساختمان در حال ساخت اتاق اصناف را مایه مباهات شهرستان دانسته و از زحمات شایسته رئیس، هیات رییسه، روُسای اتحادیه ها و مساعدت بازاریان شریف ماسال وشاندرمن تشکر و تاکید کرد که این روند همکاری ادامه پیدا کندتا در آینده ی نزدیک شاهد بهره برداری ساختمان مذکور باشیم.

در ادامه نیز هرکدام از روسای اتحادیه  نظر ات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.