رئیس اتاق اصناف شهرستان ماسال می گوید: نیروی انتظامی در خدمت و درکنار مردم قرار دارد و مردم نیز متقابلا به این نیرو افتخار می کنند.

سید هادی رشیدی در همایش پلیس امنیت و اصناف شهرستان ماسال، ضمن ابراز تبریک به عوامل خدمتگذار نیروی انتظامی گفت: نام نیروی انتظامی در طول پیدایش جمهوری اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثار غیور مردانی آمیخته شده که با از خود گذشتگی حافظان امنیت وموجبان آرامش مردمان این سرزمین بوده اند.
یکی از پایگاه های مهم جمهوری اسلامی تامین امنیت درونی کشور است که این مهم بر دوش بزرگ مردان نیروی انتظامی قرار دارد.
در این دوران حساس که ایران عزیز ما شاهد هجمه های تبلیغاتی و تحریمهای ظالمانه دشمن قرار گرفته تا کشورمان را به دروغ کشوری نا آرام جلوه دهند، به همت همین غیور مندان، خواب دشمن هیچ گاه تعبیر نشد و انشاله در آینده نیز چنین اتفاقی نخواهد افتاد.
نیرویهای انتظامی چنان در معقوله امنیت موفق عمل کرده که آنهایی که تنها یک بار به این سرزمین سفر می کنند، به توخالی بودن این تبلیغات، اعتراف کرده اند.
رشیدی افزود: نیروی انتظامی همواره در کنار مردم و موجب امنیت و آسایش آنان بوده و هر چقدر این ارتباط با مردم نزدیکتر شود، موجب همبستگی و همینطور اطمینان قلب بیشتر مردم نیز خواهد بود.
در همین راستا مجموعه اتاق اصناف که بزرگترین تشکل مردمی شهرستان ماسال بوده، همواره سعی داشته تا با این نهاد نهایت تعامل و همکاری لازم را داشته باشد، تعاملی که در نهایت منجر به همبستگی و امنیت بیشتر جامعه خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ماسال، ادامه داد: از دیرباز تا کنون، مردم شهرستان ماسال به خونگرمی و مهمان نوازی مشهور بوده اندو این سالها نیز  به لطف طبیعت خدادای شاهد حضور هم میهنان سراسر کشور در این منطقه بوده ایم اما هوشمندی و تدبیر توام با تلاش عوامل انتظامی این شهرستان نه تنها این افزایش جمعیت را به چالش تبدیل نکرده، بلکه این منطقه  را به یکی از امن ترین نقاط کشور نیز تبدیل کرده است.
رشیدی افزود: نیروی انتظامی با برخورد خوب خود با مسافران، ضمینه ساز آن شده که میهمانانی که به شهرستان می آیند با خاطره خوش اینجا را ترک کنند.
بنده از همکاران خود نیز می خواهم که در مواجه با مسافران برخورد گرم و صمیمی داشته باشند تا فرهنگ اصیل تالشی به آنها نشان دهند و خدایی ناکرده به این فرهنگ آسیبی وارد نشود.
وی در ادامه با تقدیر از کسبه شهرستان به جهت اهدای کمکها به مناطق سیل زده، اقدام آنها را اقدامی ارزشمند در این برهه از زمان قلمداد کرد و گفت چینین حرکتی با این حد از مشکلات اقتصادی، مثال زدنی بود.

رئیس اتاق اصناف شهرستان در ادامه با تشکر از سرهنگ ارحام عفت دوست در رابطه با پیش گامی شهرستان ماسال در رابطه با بحث نصب دوربینهای امنیتی در زرگریها، گفت: این اقدام امنیت مشاغل شهرستان ماسال را تا حد زیادی بالا برده که مرهون زحمات سرهنگ عفت دوست و همرامی فعالان گرانقدر این صنف بوده است.

رشیدی در ادمه از کسبه شهرستان ماسال خواست تا با اقداماتی نظیر نصب اتیکت قیمت بر روی کالا، اهدا فاکتور به مشتریان اطمینان مردم به بازار را تقویت کنند.
او افزود: کسبه محترم با رعایت چنین نکاتی می توانند خود را در مقابله با خطرات احتمالی مصون نمایند و در مواقع لازم از حقانیت خود با ادله کافی دفاع نمایند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ماسال در پایان گفت: به همت کسبه مختلف و روئسای اتحادیه ها ساخت ساختمان ۷ طبقه به مساحت حدود ۷۰۰ متر مربع در حال انجام است که اگر این کار به پایان برسد، سومین ساختمان در سطح استان گیلان خواهد بود.
این موضوع امکانپذیر نبود مگر با همت شما عزیزان کسبه، زیرا ما غیر از این کمکها درآمدی نداریم.