عباس عسگر پور عضو شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی نسبت به رفتارهای خارج از عرف برخی سیاسیون در غرب گیلان انتقاد کرد.

عباس عسگر پور عضو شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی نسبت به رفتارهای خارج از عرف برخی سیاسیون در غرب گیلان انتقاد کرد.

خبیث را چو تعهد کنی بنوازی
به دولت تو گنه کند به انبازی
متاسفانه اخیرا شاهد، مصاحبه‌ های مختلفی از اشخاصی که خود را به عنوان دبیر یک حزب می نامند هستیم، این افراد گاها به تمامی افراد در یک جریان فکری و سیاسی توهین می کند و می گوید همه آنها عددی نیستند!!!
رفتاری که هر شخصی با الفبای فعالیتهای سیاسی آشنایی داشته باشد می داند که با رفتارهای حزبی هزاران فرسنگ فاصله دارد.
این شخص خودش را دبیر یک حزب اصلاح طلب میداند؛ در هماهنگی کامل با تعدادی از افراد  وابسته به جریان مخالف دولت میباشند نسبت به تخریب چهره های شاخص سیاسی و اجتماعی و علمی همسو و بومی مبادرت می کند!!!
وقتی دیگر به مسولین شهرستان هجمه وارد کرده و آنها را تخریب می کند!!!
جای بسی شگفتی است اخیرا هم در مصاحبه ای  عجیب در خصوص ارسال لیست معتمدین انتخابات به استان  می گوید چون در این رابطه با من مشورت نشده و این کار صورت گرفته سرپرست فرمانداری کاری غلط کرده است؟!!!
می گوید ایشان بعنوان سرپرست فرمانداری حق چنین کاری را نداشته است؟!!!
از استاندار عزیز و محترم گیلان سوالی دارم آیا انجام یک کار قانونی و معمول که از شرح وظایف نماینده عالی دولت در شهرستان است کسی حق دارد به آن توهین کند و بگوید غلط کردی؟!!! آیا این توهین به مسئولین بالا دستی نیست؟!!! چطور کسی که حکم دارد و سرپرست فرمانداری است باید وظیفه فرمانداری را تا آمدن فرماندار جدید انجام دهد شخصی مدعی می‌شود حق انجام این کارها را ندارد؟!!!
لازم بذکر است همین شخص در بعضی محافل مدعی می‌باشد که فرماندار شدن صفری را از طریق رای زنی با استاندار و نماینده من گرفته ام شخصی در ماسال فرماندار می‌شود که من معرفی کرده ام؟!!!
از مسئولین انتظار می‌رود در چنین مواردی واکنش مناسب در قبال چنین حرکاتی داشته باشند تا شاهد چنین حرمت شنکنیهایی نباشیم.