علی مطهری

نامه علی مطهری به دادستان تهران: تصمیم ملی نباید خلاف قانون اساسی باشد

علی مطهری خطاب به دادستان تهران می گوید: تصمیم ملی در جایی است که رای مستقیم مردم یا رای نمایندگان ملت در کار باشد در حالی که چنین چیزی در میان نبوده است. ثانیاً تصمیم ملی نباید خلاف قانون اساسی باشد.

حسین زاده

چرا گوینده مشهور خبر سیما ناگهان حذف شد؟!

من به‌مدت دو سال درگیر داستان‌هایی شدم و چند ماهی است بدون هیچ دلیلی از کار معلق شده‌ام.

سعید جلیلی در ماسال

منتقدان برجام در ماسال چه میزان رای را از آن خود کردند!؟

سعید جلیلی از چهره های همواره منتقد برجام به شمار می آید و عملکرد دولت روحانی در زمینه مسائل بین الملی را ضعیف ارزیابی کرده است.
جلیلی از چهره های نزدیک به محمود احمدینژاد رئیس جمهور سابق ایران بوده که در دور گذشته انتخابات به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

BEKAA VALLEY - SEPTEMBER 11:  (EDITORIAL USE ONLY) In this handout image provided by UNHCR,  The United Nations Special Envoy, Angelina Jolie, visits refugees and their host communities in the Bekaa Valley on September 11, 2012 in Lebanon.  The purpose of the joint trip by Angelina Jolie and UN Refugee Chief Antonio Guterres is to demonstrate their solidarity with Syrian refugees and pay tribute to the Jordanian government and people for their strong commitment to refugee protection.  Their visit comes on the day that the number of Syrian refugees registered or awaiting registration in the region topped 250,000. (Photo by J Tanner/UNHCR via Getty Images)

آنجلینا جولی می خواهد به ایران بیاید

آنجلیا جولی بازیگر سرشناس آمریکایی در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز انگلیس گفت که آرزو دارد در صحرای بزرگ آفریقا، شترسواری کند. او همچنین گفت که تمایل دارد از ایران دیدار کند.

چاپ پول در ایران

کدام کشورها صفر پول خود را حذف کردند؟

هیات وزیران چهارشنبه در لایحه بانک مرکزی مصوب کرد، واحد پول کشور از ریال به تومان تغییر و هر تومان معادل ده ریال باشد که به معنی حذف یک صفر از پول ملی است؛ تجربه ای که دست کم در ۵۰ کشور اجرا شد.

201606100930875285_Orig

شکری: حذف صفر از پول ملی باید درمجلس هزینه_ فایده شود

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است حذف صفر از پول ملی باید در مجلس هزینه-فایده شود،تا اگر فایده آن برای کشور بیش از معایب آن بوده تصویب شود، در غیر اینصورت هیچ ارزشی ندارد.

داعش در تدارک  جمعه خونین آمریکا  همزمان با آغاز ریاست جمهوری ترامپ

داعش در تدارک “جمعه خونین آمریکا” همزمان با آغاز ریاست جمهوری ترامپ

برخی از گزارش‌ها حاکی از آن است که گروه تروریستی داعش در حال برنامه ‌ریزی یک “جمعه خونین” همزمان با روزی است که رئیس جمهور منخب آمریکا به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند.

هاشمی-رفسنجانی

آیت الله هاشمی: اسناد ویکی لیکس خیلی از نقاط مبهم ماه‌های آخر مبارزه و ماه‌های اول انقلاب را تبیین کند

همیشه در کنار انسان‌های بی‌تفاوت، کسانی بوده و هستند که برای ارتقای کشور خویش تلاش می‌کنند و کسانی هم هستند که منفی و شر به بار می‌آورند.

به دنيا آوردن 69 فرزند رکورد بيشترين زايمان

زنی که با ۲۷ زایمان ۱۶ بار دو قلو به دنیا آورد!

یک زن روس با به دنیا آوردن ۶۹ فرزند رکورد بیشترین زایمان در طول تاریخ را از آن خود کرده است.

لیست قیمت خودروهای منطقه آزاد انزلی

قیمت خودروهای مختلف منطقه آزاد انزلی انزلی چقدر است!؟

این روزها با توجه به قیمتهای بعضا مناسب ماشین های منطقه آزاد انزلی بسیاری از ساکنین استان گیلان ترجیح می دهند این خودروهای لوکس را خریداری نمایند و حسابی بازار این خودروها داغ است. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به قیمت برخی از این خودروها: هیوندای النترا میدل اپشن ۲۰۱۵ رینگ جدید:۶۱ میلیون تومان هیوندای […]