photo_2017-04-29_22-49-10

گزارش تصویری از افتتاح ستاد دکتر حسن روحانی در ماسال

عصر امروز و با حضور جمع گسترده ای از فعالین سیاسی اجتماعی شهرستان ماسال ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی رسما آغاز به کار کرد. در ادامه تصاویر این مراسم را ملاحظه خواهید نمود:

حسن روحانی

روایتی از نظر رهبر انقلاب درباره کاندیداتوری حسن روحانی: “امسال چنین برداشتی نکنید”

«مقام معظم رهبری بر رفاقت قدیمی خود با آقای روحانی تاکید داشته‌ و این نکته را متذکر شدند که در انتخابات سال ۷۶ من نظری داده بودم و شما برداشت کرده بودید که من با ورود شما به انتخابات موافق نیستم، در حالی که برداشت درستی نبود. آن سال چنین برداشتی کردید، اما امسال چنین برداشتی نکنید»

بیداد فحشای مدرن و شیک در زیر پوست شهر

گسترش خانه‌های تیمی ‌تهران و مردانی که به تن فروشی روی می‌آورند

در سالهای اخیر بازار فحشا شکل جدیدی پیدا کرده است.علاوه بر زنان و دختران در بخش‌هایی از تهران دیده شده است که پسران نیز در ازای دریافت پول،خود را به زنان متمول می‌سپارند.حتی خانه‌های تیمی‌پسران نیز شکل گرفته است.این موضوع متاسفانه روز به روز رو به پیشرفت است و بعضی ازمردان و پسران با این […]

خودسوزی زن جانباز

توضیح بنیاد شهید درباره خودسوزی «هفت تیر»

همسر این جابناز هم اکنون در یکی از بیمارستان‌های تخصصی سوانح و سوختگی بستری است. درصد سوختگی ایشان چهار تا پنج درصد است و تا دو، سه روز آینده نیز مرخص خواهند شد.

8900-112199

حمله ۲ دانش‌آموز به سرایدار مدرسه‌ای در رودسر گیلان/ مدرسه را هم با گازوییل آتش زدند

حمله ۲ دانش آموز به سرایدار و مسئول باشگاه فرهنگی مدرسه نمونه دولتی چمران شهرستان رودسر در شرق استان گیلان، او را روانه بیمارستان کرد.

علی مطهری

نامه علی مطهری به دادستان تهران: تصمیم ملی نباید خلاف قانون اساسی باشد

علی مطهری خطاب به دادستان تهران می گوید: تصمیم ملی در جایی است که رای مستقیم مردم یا رای نمایندگان ملت در کار باشد در حالی که چنین چیزی در میان نبوده است. ثانیاً تصمیم ملی نباید خلاف قانون اساسی باشد.

حسین زاده

چرا گوینده مشهور خبر سیما ناگهان حذف شد؟!

من به‌مدت دو سال درگیر داستان‌هایی شدم و چند ماهی است بدون هیچ دلیلی از کار معلق شده‌ام.

سعید جلیلی در ماسال

منتقدان برجام در ماسال چه میزان رای را از آن خود کردند!؟

سعید جلیلی از چهره های همواره منتقد برجام به شمار می آید و عملکرد دولت روحانی در زمینه مسائل بین الملی را ضعیف ارزیابی کرده است.
جلیلی از چهره های نزدیک به محمود احمدینژاد رئیس جمهور سابق ایران بوده که در دور گذشته انتخابات به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

BEKAA VALLEY - SEPTEMBER 11:  (EDITORIAL USE ONLY) In this handout image provided by UNHCR,  The United Nations Special Envoy, Angelina Jolie, visits refugees and their host communities in the Bekaa Valley on September 11, 2012 in Lebanon.  The purpose of the joint trip by Angelina Jolie and UN Refugee Chief Antonio Guterres is to demonstrate their solidarity with Syrian refugees and pay tribute to the Jordanian government and people for their strong commitment to refugee protection.  Their visit comes on the day that the number of Syrian refugees registered or awaiting registration in the region topped 250,000. (Photo by J Tanner/UNHCR via Getty Images)

آنجلینا جولی می خواهد به ایران بیاید

آنجلیا جولی بازیگر سرشناس آمریکایی در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز انگلیس گفت که آرزو دارد در صحرای بزرگ آفریقا، شترسواری کند. او همچنین گفت که تمایل دارد از ایران دیدار کند.

چاپ پول در ایران

کدام کشورها صفر پول خود را حذف کردند؟

هیات وزیران چهارشنبه در لایحه بانک مرکزی مصوب کرد، واحد پول کشور از ریال به تومان تغییر و هر تومان معادل ده ریال باشد که به معنی حذف یک صفر از پول ملی است؛ تجربه ای که دست کم در ۵۰ کشور اجرا شد.